Zapraszamy na spektakl gościnny. Wyjątkowy monodram Doroty Reszke.

"Ż(sz)ycie bez miary" to opowieść o życiu w którym zabrakło miłości i akceptacji. Bohaterką jest dojrzała kobieta – krawcowa

Anka Nowak, której nic w życiu wyszło. Jest zawiedziona sobą, swoimi decyzjami zarówno osobistymi jak i zawodowymi. Nikogo nie obwinia, uważa, że zasłużyła na wszystko i pokornie znosi to, co przynosi jej los. Jednak pewnego dnia, uzbrojona w kalectwo i talent idzie walczyć o godność.

Muzyka: Artur Gadzała

Dorota Reszke – Łebianka, dyrektorka biblioteki Miejskiej w Łebie.
Moją pasją jest tworzenie opowieści o zwykłych ludziach. Pomysłodawczyni i założycielka miejscowego, niezależnego teatru "TRZECI DZWONEK".

"Nie ma dla mnie większej satysfakcji niż widzieć swoje dzieło ożywione na scenie. Moja twórczość jest pełna emocji, niezwykłych postaci i ważnych przesłań. Jestem obserwatorką otaczającego mnie świata, a moje scenariusze są pełne wielowymiarowych bohaterów. Tworzenie dla mnie to nie tylko praca, ale przede wszystkim sposób na życie, który daje mi radość i spełnienie. Swoją wyobraźnię i pasję kieruję na różne tematy i gatunki, jednak w każdym z nich staram się dotrzeć do ludzi i przekazać im coś ważnego i inspirującego. Moje prace są moją wizytówką, która mówi o mnie więcej niż słowa. Zapraszam do odkrywania mojego świata poprzez moje scenariusze i książki”.