Wróc do listy

1,5% dla Teatru Baza

Cześć. Tu Teatr Baza!

Prowadzimy niezależny teatr zlokalizowany na dolnym Mokotowie. W lokalu przy ul. Podchorążych 39, w którym wcześniej znajdował się sklep spożywczy Manhattan, stworzyliśmy przyjazną przestrzeń do działań twórczych, do ich odbioru oraz tak zwyczajnie – spędzania wolnego czasu. Nam, twórcom tego miejsca, od początku przyświecała idea spotkania. Chcemy tworzyć miejsce, w którym nie tylko spotykamy się z widzami, ale także które pomaga w spotkaniu z drugim człowiekiem, czasem z sobą samym.
Od wielu lat prowadzimy z powodzeniem:
– Studio Teatralne
– Małe Studio Teatralne
– niezależny teatr.
Prowadzimy warsztaty, spotkania, jesteśmy przystanią dla Klubu Seniora Nestor, współpracujemy w Partnerstwie dla Mokotowa Moje Sielce. Od 2016 roku organizujemy Festiwal Grzesiuka, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez dla mieszkańców Mokotowa.
Stworzyliśmy 31 spektakli teatralnych dla dorosłych, które ubogaciły ofertę kulturalną Mokotowa. Nasze 14 spektakli dla dzieci rokrocznie w czasie wakacji prezentujemy w różnych dzielnicach w Warszawie i innych miejscowościach. Stały się one już kultowymi propozycjami dla najmłodszych widzów.
Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów o zasięgu dzielnicowym, miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim. I wciąż chcemy robić więcej!
Dlatego zwracamy się do Was z prośbą, abyście przekazali nam 1,5% ze swojego podatku. Dla takiej organizacji jak nasza, jest to potężny zastrzyk dobrej energii i środków do dalszego działania. Jeśli chcecie przyczynić się do rozwoju kultury na Sielcach, podczas składania zeznania podatkowego pamiętajcie o naszym numerze KRS 0000272799.

I, jak zwykle, widzimy się w Bazie!