Warsztaty

Inne warsztaty z oferty:

Letni i Zimowy Intensywny Kurs Aktorski

Letni i Zimowy Intensywny Kurs Aktorski

Najbliższy Letni Intensywny Kurs Aktorski odbędzie się w terminie 7-13 lipca 2024

Warsztaty dają możliwość zarówno poznania różnorodnych technik pracy aktora, zbadania własnych predyspozycji aktorskich, jak również są szansą pracy nad sobą. Profesjonalni instruktorzy nauczą Was najważniejszych zasad działania na scenie (min. wg Stanisławskiego, M. Czechowa). Program kursu zbudowany jest na wzór pierwszych zajęć prowadzonych w szkołach teatralnych. W ciągu intensywnego tygodnia (sześć godzin dziennie) pracujemy nie tylko nad zdobywaniem nowych umiejętności aktorskich, ale jest to też praca nad poznaniem własnych ograniczeń i możliwości.

Tematy poszczególnych warsztatów:

Zadania aktorskie – system Stanisławskiego, teatr realistyczny, teatr psychologiczny
Trening fizyczny aktora – ćwiczenia partnerskie, elementy akrobatyki
Praca z tekstem – interpretacja przygotowanego tekstu
Trening wokalny – praca z głosem, śpiew
Przygotowanie etiud – praca zespołowa, synteza zdobytych doświadczeń podczas
kursu

Warsztat poprowadzą pedagodzy Studia Teatralnego: Monika Jarosińska, Justyna Jary, Tomasz Zadróżny

Informacje organizacyjne:

Miejsce: Teatr Baza, ul. Podchorążych 39, Warszawa

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży (od 16 lat) i dorosłych.

Liczba miejsc: 20 osób

Cena warsztatu: 850 zł (cena obejmuje siedem dni warsztatu, w cenę nie jest wliczony nocleg i wyżywienie).

Pracujemy w godzinach: 

7.07.2024 – godz. 12:00-15:00 | 8-12.07.2024 – godz. 10:00-17:00 (w trakcie przerwa obiadowa w godzinach 13:00-14:00) | 13.07.2024 – godz. 10:00-15:00 (w trakcie przerwa obiadowa) | Łącznie to 37 godzin zajęć!

Zapisy drogą mailową: biuro@teatrbaza.pl 

W treści zgłoszenia należy napisać kilka zdań o sobie, o swoich ewentualnych doświadczeniach artystycznych i motywacjach.

Po ukończeniu kursu uczestnik warsztatów otrzymuje dyplom – zaświadczenie.

Zapraszamy!

Foto: Tomasz Dobski

Ukończyłem właśnie intensywny tygodniowy kurs aktorski tutaj. I nie mam złego słowa które mógłbym o tym kursie powiedzieć. Bardzo dużo się nauczyłem. Bardzo chętnie zacząłbym studium w tym miejscu. Polecam taki kurs, lub otwarte zajęcia w tygodniu każdemu, nie tylko tym, którzy chcieliby zostać aktorami. Można lepiej poznać samego siebie, stać się bardziej otwartym i rozwinąć swoją wyobraźnię. Zawsze będę mile wspominał ten tydzień.

Uczestnik warsztatów

Bardzo serdecznie polecam tygodniowy intensywny kurs aktorski. Jak na jeden tydzień mega dużo się nauczyłam, zarówno o aktorstwie, pracy z głosem, ekspresji przez ruch, jak i o sobie, swojej psychice. Bardzo ciekawe i niesamowicie angażujące zajęcia, super instruktorzy - bardzo otwarci, motywujący, przyjaźni. W ogóle na kursie była świetna atmosfera :DD

Uczestniczka warsztatów

Jeśli chodzi o warsztaty, to jeżeli uda mi się zrealizować moje marzenie o aktorstwie, to głównie dzięki nim. Bo wtedy znów zaczęłam poważnie rozważać czy wiązać z teatrem przyszłość.

Uczestniczka warsztatów

Polecam warsztaty wakacyjne Teatru Baza! Każdemu! Nawet jeśli ktoś nie miał do czynienia nigdy z aktorstwem. Dużo z nich wyniosłam mimo tylko jednego tygodnia. Naprawdę świetnie zaplanowane zajęcia w ciągu dnia. Chętnie wrócę.

Uczestniczka warsztatów

Może z zewnątrz wygląda niepozornie, ale to świetne miejsce pełne inspirujących ludzi, którym się chce nauczyć Cię czegoś wartościowego, a uczestnikom ta mega energia też się udziela! Polecam ich letnie warsztaty aktorskie "LIKA" z całego serca!

Uczestnik warsztatów

Uczestniczyłam w zimowym intensywnym kursie aktorskim u Anety i Tomasza i byłam zachwycona. Obydwoje pomagali nam dotrzeć do samego siebie zeby się przełamać i odkryć nowe strony teatru i samego siebie. Bardzo polecam!!!

Uczestniczka warsztatów

Inne warsztaty z oferty: