Wróc do listy

Wesołych Świąt!

Składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Wiele ciepła i serdeczności, dużo uśmiechu i radości, nieskończonej ilości spokoju i zdrowia. Niech ten czas będzie tak wyczekanym momentem wytchnienia, by z nową energią realizować marzenia i cele w nowym roku.

Serdecznie dziękujemy też za każde odwiedziny i spotkanie przy Podchorążych 39 i w terenie. Dziękujemy i kłaniamy się nisko naszej wspaniałej Publiczności i nieustannie zapraszamy do spotkań z nami.

Na najbliższe tygodnie robimy małą pauzę, 13 stycznia wrócimy do spektakli.

A zatem 13 i 14 stycznia widzimy się w Bazie na szczególnym spektaklu. “Podróż” otrzymała bowiem NAGRODĘ TRÓJZĄB NEPTUNA – nagrodę główną Festiwalu FAMA dla najlepszego wydarzenia artystycznego, natomiast Iwona Mączka-Chodorowska za rolę w tym przedstawieniu otrzymała Nagrodę im. Roberta Paluchowskiego w kategorii sztuki sceniczne. Bilety są już dostępne w zakładce KALENDARIUM.

W nowym roku będziemy także regularnie prezentować spektakle dla dzieci.

28 stycznia zagramy spektakl “Wilczek Milczek”. Jest to wspaniała, plastyczna opowieść osadzona w puszczy białowieskiej. Zapraszamy na ten spektakl oraz zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych by śledzić nasze kolejne propozycje dla najmłodszych widzów.

Styczeń to też czas ferii zimowych, a jeśli ferie, to Zimowy Intensywny Kurs Aktorski. Jest to świetna propozycja, aby twórczo i aktywnie wejść w nowy rok. To zdecydowanie kurs, który trwale zmienia życie. Zarówno dla tych, którzy chcą wiązać przyszłość z pracą w teatrze, jak i dla tych, którzy chcą zrobić coś dla siebie, chcą się twórczo rozwijać.

Pauza świąteczna, którą robimy będzie dla nas bardzo pracowitym i owocnym momentem w mijającym roku. W tym czasie nasze pomysły i plany intensywnie będziemy spisywać w projekty i składać oferty konkursowe, aby realizować je ze wsparciem finansowym jednostek organizacyjnych. To wytężony czas pracy, której efekty mamy nadzieję, zobaczycie Państwo w przyszłym roku. Prosimy o mocne zaciskanie kciuków, abyśmy pomyślnie przechodzili przez procesy grantowe 🙂

Do zobaczenia w Nowym 2024 Roku!