Festiwal Grzesiuka

Od 2016 roku organizujemy festiwal kultury warszawskiej, Festiwal Grzesiuka. Rokrocznie zapraszamy do Parku Sieleckiego w okolicy rocznicy urodzin Stanisława Grzesiuka (6 maja). Przygotowujemy atrakcje i stoiska animacyjne, organizujemy koncerty i potańcówki.

Teatr Baza Lokalnie

Teatr Baza prowadzi liczne działania na lokalnej społeczności Sielc i Mokotowa. Jesteśmy Miejscem Aktywności Lokalnej, realizujemy projekty kulturalne i prospołeczne. W ramach tej części naszej działalności jesteśmy w trakcie realizacji projektu "Kulturalne Sielce", dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje. Edycja 2023.

Bajkowy Teatr Baza

W okresie wakacji zapraszamy naszą najmłodszą publiczność do wspólnych teatralnych spotkań w terenie. Odwiedzamy różne dzielnice oraz miasta prezentując nasze spektakle dla dzieci, które co roku cieszą się ogromnym powodzeniem. Nasze bajki graliśmy na Białołęce, Woli, Żoliborzu, Ursusie, Włochach, Pradze, w Łomiankach czy Piasecznie. Nie omijamy oczywiście naszego ukochanego Mokotowa i zapraszamy do Parku Sieleckiego. Informacji o naszych plenerowych spektaklach wyglądajcie na początku wakacji.